logo
Wersja dla niedowidzących
  Gmina Susz
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 INFORMACJE OGÓLNE
minus Dane podstawowe
minus Ważniejsze Instytucje
 ORGANA WŁADZY
minus Rada Miejska
   minus Archiwum Rady Miejskiej
      minus Kadencja 2002-2006
         minus Przewodniczący 2002-2006
         minus Komisje Rady Miejskiej 2002-2006
      plus Kadencja 2006-2010
      plus Kadencja 2010-2014
minus Burmistrz Susza
 PRAWO LOKALNE
minus Statut Gminy Susz
plus Budżet
plus Uchwały Rady Miejskiej
plus Interpretacje przepisów
 URZĄD MIEJSKI
plus Organizacja urzędu
minus Godziny urzędowania
plus Praca w urzędzie
plus Rejestry, ewidencje i oświadczenia
minus Rejestr instytucji kultury
minus Klauzule informacyjne dot. przetwarzania danych osobowych
plus Załatwianie spraw obywateli
plus ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
plus NIERUCHOMOŚCI
plus Łowiectwo
minus Wnioski - susza 2018
plus Ogłoszenia i informacje
plus Obwieszczenia urzędowe
plus Zarządzenia Burmistrza Susza
minus GOSPODARKA ODPADAMI
plus WYBORY - ogłoszenia - obwieszczenia
plus Petycje
minus Działalność lobbingowa
 AUDYT WEWNĘTRZNY
minus Plany Audytu
 INNE
plus Jednostki organizacyjne
plus Jednostki pomocnicze
plus Oświadczenia majątkowe
plus Programy i plany gminne
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
plus Programy współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi
plus Ogłoszenia - informacje
minus Wzory dokumentów i informacje praktyczne
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
 Sprawy do załatwienia
 Podział administracyjny kraju
 Urzędy pracy w Polsce
 Urzędy skarbowe w Polsce
A A A


  SKŁADY KOMISJI Z KADENCJI 2002-2006

Komisja Rewizyjna
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Pacan Andrzej Przewodniczący
2. Bajła Bogdan Członek
3. Bluj Paweł Członek
4. Jarzembowski Leon Członek
5. Włodarska Teresa Członek
6. Skolimowski Zbigniew Członek

Komisja Przedsiębiorczości Gospodarczej, Budżetu i Handlu
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Mróczyński Kazimierz Przewodniczący
2. Przybysławski Krzysztof Członek
3. Szarszewska Bogumiła Członek
4. Gabrychowicz Tomasz Członek
5. Zakrzewski Andrzej Członek

Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Ochrony Środowska
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Bluj Paweł Przewodniczący
2. Gabrychowicz Tomasz Członek
3. Pacan Andrzej Członek
4. Pietrzykowski Krzysztof Członek
5. Wróbel Henryk Członek

Komisja Zdrowia, Oświaty, Opieki Społecznej,
Kultury Fizycznej i Sportu
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Zakrzewski Andrzej Przewodniczący
2. Mrówczyński Kazimierz Członek
3. Włodarska Teresa Członek
4. Goik Ryszard Członek
5. Karczewski Jacek Członek

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Gospodarki Żywnościowej
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Przybysławski Krzysztof Przewodniczący
2. Jarzembowski Leon Członek
3. Szarszewska Bogumiła Członek
4. Wróbel Henryk Członek
5. Bajła Bogdan Członek

Komisja Organizacyjno-Samorządowa
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Pierzykowski Krzysztof Przewodniczący
2. Goik Ryszard Członek
3. Mrówczyński Kazimierz Członek
4. Pacan Andrzej Członek
5. Bluj Paweł Członek
6. Zakrzewski Andrzej Członek
7. Przybysławski Krzysztof Członek

Ilość odwiedzin: 4501
Nazwa dokumentu: Skład komisji Rady Miejskiej w Suszu 2002-2006
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2003-06-19 09:40:49
Data udostępnienia informacji: 2003-06-19 09:40:49
Data ostatniej aktualizacji: 2006-11-29 11:21:19

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner