logo
Wersja dla niedowidzących
  Gmina Susz
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 INFORMACJE OGÓLNE
minus Dane podstawowe
minus Ważniejsze Instytucje
 ORGANA WŁADZY
plus Rada Miejska
minus Burmistrz Susza
 PRAWO LOKALNE
minus Statut Gminy Susz
plus Budżet
plus Uchwały Rady Miejskiej
plus Interpretacje przepisów
 URZĄD MIEJSKI
plus Organizacja urzędu
minus Godziny urzędowania
plus Praca w urzędzie
minus Rejestry i ewidencje
minus Rejestr instytucji kultury
plus Załatwianie spraw obywateli
plus ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
plus NIERUCHOMOŚCI
plus Ogłoszenia i informacje
plus Obwieszczenia urzędowe
plus Zarządzenia Burmistrza Susza
minus GOSPODARKA ODPADAMI
plus WYBORY - ogłoszenia - obwieszczenia
plus Petycje
 AUDYT WEWNĘTRZNY
minus Plany Audytu
 INNE
plus Jednostki organizacyjne
minus Jednostki pomocnicze
   plus Kadencja 2002-2006
   minus Rady Sołeckie i Osiedlowe - kadencja 2006-2010
   minus Rady Sołeckie i Osiedlowe 2011-2014
   minus Rady Sołeckie i Osiedlowe 2014-2018
plus Oświadczenia majątkowe
plus Programy i plany gminne
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
plus Program współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi na rok 2018
plus Program współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi na rok 2017
plus Program współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi na rok 2016
plus Program współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi na rok 2015
plus Program współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi na rok 2014
minus Program współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi na rok 2013
plus Ogłoszenia - informacje
minus Wzory dokumentów i informacje praktyczne
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
 Sprawy do załatwienia
 Podział administracyjny kraju
 Urzędy pracy w Polsce
 Urzędy skarbowe w Polsce
A A A


Adamowo
20_t.jpg
Sołtys: Zbigniew Skrzyniarz
Rada Sołecka:
  • Malec Wiesław
  • Bienias Andrzej
  • Sztuka Wacław

 
Bałoszyce
Sołtys: Mądry Marcin
Rada Sołecka:
  • Koralewska Grażyna
  • Drypa Marianna
  • Tarnowski Brunon

 
Babięty Wielkie
22_t.jpg
Sołtys: Andrzej Felczak
Rada Sołecka:
  • Kwiatkowski Bogdan
  • Jędrych Robert
  • Kowalska Marianna

 
Bornice
23_t.jpg
Sołtys: Karolewski Tadeusz
Rada Sołecka:
  • Piecek Jan
  • Karolewska Sylwia
  • Grodnicki Kazimierz

 
Bronowo
24_t.jpg
Sołtys: Szpindler Regina
Rada Sołecka:
  • Kawicki Andrzej
  • Bubiec Teresa
  • Żurawska Genowefa
  • Sławiński Krystian

 
Brusiny
25_t.jpg
Sołtys: Litwiniuk Krystyna
Rada Sołecka:
  • Witczak Hanna
  • Ziętarski Mirosław
  • Żurnalska Jolanta

 
Chełmżyca
26_t.jpg
Sołtys: Rentkowska Beata
Rada Sołecka:
  • Szpanel Stanisław
  • Cichocki Jarosław
  • Cholewiński Kazimierz

 
Czerwona Woda
27_t.jpg
Sołtys: Kmiecik Bożena
Rada Sołecka:
  • Bajła Stanisław
  • Gabryszewska Katarzyna
  • Wegiera Lucyna

 
Dąbrówka
28_t.jpg
Sołtys: Wiśniewska Jolanta
Rada Sołecka:
  • Karaś Marta
  • Mańka Lucyna
  • Wiśniewski Ryszard

 
Emilianowo
29_t.jpg
Sołtys: Czubiński Mirosław
Rada Sołecka:
  • Szefler Jerzy
  • Gajewska Małgorzata
  • Skolimowska Agnieszka
  • Jaworska Alina

 
Falknowo
30_t.jpg
Sołtys: Lesiak Halina
Rada Sołecka:
  • Urbański Henryk
  • Wiśniewska Justyna
  • Mankiewicz Krystyna

 
Grabowiec
31_t.jpg
Sołtys: Sugalski Zenon
Rada Sołecka:
  • Dobrzański Piotr
  • Czyżyński Marek
  • Makowski Wiesław

 
Jawty Małe
32_t.jpg
Sołtys: Roman Siwek
Rada Sołecka:
  • Woźniak Wojciech
  • Chabowski Zenon
  • Jaworski Mirosław
  • Wycka Regina

 
Jawty Wielkie
33_t.jpg
Sołtys: Józef Rzemieniewski
Rada Sołecka:
  • Pomarański Henryk
  • Tulin Marek
  • Katan Zdzisław
  • Pomarański Jerzy
  • Goszcz Roman

 
Jakubowo Kisielickie
34_t.jpg
Sołtys: Helena Tomaszewska
Rada Sołecka:
  • Barański Kazimierz
  • Rogowski Grzegorz
  • Sobocińska Elżbieta

 
Januszewo
35_t.jpg
Sołtys: Bogumiła Szarszewska
Rada Sołecka:
  • Domżalska Ewa
  • Ziółkowska Janina
  • Słodkowska Agnieszka

 
Kamieniec
36_t.jpg
Sołtys: Anita Karasińska
poprzednio: Edwin Karasiński (zm. 2009-11-15)
Rada Sołecka:
  • Jakielska Bożena
  • Reszka Beata
  • Karasińska Anita
  • Prażmowski Mariusz
  • Ciepierski Stanisław

 
Krzywiec
37_t.jpg
Sołtys: Marcin Chojnowski
Rada Sołecka:
  • Węgielewska Anna
  • Dobosz Jan
  • Szatkowski Roman

 
Lubnowy Małe
38_t.jpg
Sołtys: Kazimierz Mrówczyński
Rada Sołecka:
  • Mikołajków Danuta
  • Grzechowiak Sylwia
  • Karolewska Danuta
  • Janczarek Bogusław
  • Romanowski Zbigniwew

 
Michałowo
39_t.jpg
Sołtys: Jan Przybysławski
Rada Sołecka:
  • Przybojewski Wojciech
  • Wasilewski Marcin
  • Glegoła Elżbieta
  • Giruć Piotr
  • Przybysławska Anna

 
Nipkowie
40_t.jpg
Sołtys: Andrzej Piasecki
Rada Sołecka:
  • Sędzikowska Danuta
  • Charytczak Zbigniew
  • Zaranek Zbigniew

 
Olbrachtowo
41_t.jpg
Sołtys: Henryk Teodorski
Rada Sołecka:
  • Wacławiak Wiesława
  • Działkowska Barbara
  • Krezymon Justyna

 
Olbrachtówko
42_t.jpg
Sołtys: Danuta Sadłakowska
Rada Sołecka:
  • Jackiewicz Mirosław
  • Nikiel Sabina
  • Tomczyk Jan

 
Piotrkowo
43_t.jpg
Sołtys: Wiesław Bieluch
Rada Sołecka:
  • Hanke Zenon
  • Dziki Bogusław
  • Opczyński Wiesław
  • Sokołowski Krzysztof

 
Redaki
44_t.jpg
Sołtys: Grzegorz Witkowski
Rada Sołecka:
  • Tulin Józef
  • Kozłowski Bernard
  • Cieślak Kazimierz

 
Rudniki
45_t.jpg
Sołtys: Jarosław Kawicki
Rada Sołecka:
  • Stryczek-Szulc Ewa
  • Sicińska Małgorzata
  • Bubiec Piotr

 
Różnowo
46_t.jpg
Sołtys: Urszula Michałowska
Rada Sołecka:
  • Maziński Dariusz
  • Przybysławski Krzysztof
  • Poterała Michał
  • Szpindler Krzysztof
  • Gapys Krzysztof

 
Ulnowo
47_t.jpg
Sołtys: Paweł Bluj
Rada Sołecka:
  • Dzik Stanisław
  • Suszyńska Agnieszka
  • Zakrzewska Halina
  • Kawka Wiesław
  • Sulecki Ryszrad

 
Żakowice
48_t.jpg
Sołtys: Zbigniew Pietrasik
Rada Sołecka:
  • Prażmowski Mirosław
  • Góra Lidia
  • Pomarański Władysław

 


 
Susz - Koszary
49_t.jpg
Przewodnicząca: Małgorzata Ługowska
Rada Osiedla:
  • Szczepańska Marzena
  • Ługowska Iwona
  • Szymański Władysław

 
Susz - Stare Miasto
50_t.jpg
Przewodniczący: Grzegorz Zalewski
Rada Osiedla:
  • Kurta Wiesław (zm. 2010-01-13) 
  • Zajda Ewa
  • Zalewska Anna
  • Kotański Jerzy
  • Gruszecka Katarzyna

 
Susz - Os. Prabuckie
51_t.jpg
Przewodniczący: Dariusz Suski
Rada Osiedla:
  • Domagalski Dariusz
  • Suski Stanisław
  • Żarnowska Małgorzata
  • Piotrowska Małgorzata

 
Susz - Os. Korczaka
52_t.jpg
Przewodniczący: Andrzej Zakrzewski
Rada Osiedla:
  • Pawlik Barbara
  • Tuliński Janusz
  • Imiołczyk Grzegorz

Ilość odwiedzin: 7504
Nazwa dokumentu: Rady Sołeckie i Osiedlowe - kadencja 2006-2010
Osoba, która wytworzyła informację: Inf.-Dariusz Dańczyszyn
Osoba, która odpowiada za treść: Inf.-Dariusz Dańczyszyn
Osoba, która wprowadzała dane: Inf.-Dariusz Dańczyszyn
Data wytworzenia informacji: 2007-06-25 11:54:34
Data udostępnienia informacji: 2007-06-25 11:54:34
Data ostatniej aktualizacji: 2011-05-24 12:29:10

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner